Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Elektroniczna skrzynka podawcza

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 17 lutego 2005r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne możliwe jest wnoszenie pism w formie dokumentów elektronicznych do Kujawsko-Pomorskiego Biura Planowania Przestrzennego i Regionalnego we Włocławku, za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP otwiera się w nowym oknie.

W celu wniesienia pisma w formie dokumentu elektronicznego do Kujawsko-Pomorskiego Biura Planowania Przestrzennego i Regionalnego we Włocławku niezbędne jest:

  1. Posiadanie bezpiecznego podpisu elektronicznego weryfikowanego przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu, lub profilu zaufanego.
  2. Posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP (założenie konta jest bezpłatne).
  3. Wypełnienie formularza udostępnionego w elektronicznej skrzynce podawczej na platformie ePUAP.
  4. W celu uzyskania dostępu do elektronicznej skrzynki podawczej można posłużyć się wyszukiwarką „Katalogu Spraw” na stronie głównej platformy ePUAP.

Identyfikator skrytki  Kujawsko-Pomorskiego Biura Planowania Przestrzennego i Regionalnego we Włocławku w systemie:

  • Identyfikator podmiotu: kpbppir
  • Adres elektronicznej skrzynki podawczej: /kpbppir/SkrytkaESP
Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego